zdjęcie

Z przyjemnością zapraszam na moją nową stronę gabinetową:
www.jaluna-psychoterapia.pl

TERAPIA GRUPOWA - ZAPROSZENIE

Na czym polega terapia grupowa?
Grupę terapeutyczną tworzy 8-12 osób, które spotykają się z terapeutą raz w tygodniu na dwugodzinną sesję. W jej trakcie uczestnicy grupy mogą zająć się swoimi osobistymi trudnościami i ograniczeniami, wykorzystując potencjał pozostałych członków grupy.

Wysoka skuteczność grupowego procesu terapeutycznego jest efektem możliwości dokonywania zmian w funkcjonowaniu z drugim człowiekiem, w doświadczaniu nowych sposobów tworzenia relacji i sprawdzeniu jak mnie z tym jest, jak zmienione relacje wpływają na moje życie.

W grupie mogę zdobyć się na odwagę i „poćwiczyć” nowe zachowania w bezpieczny dla siebie sposób, by w rodzinie, związku, miejscu pracy czy wśród znajomych zaistnieć bardziej świadomie i lepiej dla siebie. Bo tak, jak do tej pory nie potrafię BYĆ i ŻYĆ. Mogę poczuć, że mam na to wpływ. Biorąc odpowiedzialności za siebie, wyraźnie podnoszę skuteczność swojego działania. Od „chciałbym” przechodzę do „mogę, potrafię, działam”.To wszystko może się stać Twoim udziałem, jeśli tylko podejmiesz decyzję, że chcesz uczestniczyć w terapii grupowej. Tutaj nic nie odbywa się bez Twojej zgody i akceptacji. Masz możliwość wzięcia dla siebie tylko tyle, ile naprawdę chcesz wziąć. Dokonasz tylko takich zmian i w takim stopniu, na jakie jesteś Tu i Teraz gotów.

Zapraszam Cię na rozmowę kwalifikującą, na którą umów się telefonicznie, dzwoniąc pod numer 691 483 691.
Miesięczny koszt uczestnictwa w czterech dwugodzinnych sesjach terapii grupowej to 320 zł. Spotkania odbywają się raz w tygodniu.

Zapraszam serdecznie!
Jolanta Łaguna-Woźniak

webdesign:  ws@pro.wp.pl